1ο Σεμινάριο ΙΔ 2024
Με επιτυχία στο ΟΚΙΜ
![](/images/inge2_24.jpeg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το τριήμερο 7-9 Φεβρουαρίου στο κλειστό ιπποδρόμιο του Ολυμπιακού Κέντρου Ιππασίας στο Μαρκόπουλο το πρώτο από τα τέσσερα φετινά σεμινάρια Εθνικών Ομάδων Ιππικής Δεξιοτεχνίας. Δίδαξε για τρίτη φορά η Ολλανδέζα προπονήτρια Inge van der Schaft, ενώ το σεμινάριο αυτό και τα άλλα τρία που θα ακολουθήσουν είναι επιχορηγούμενα από το FEI Solidarity!
![](/images/inge3_24.jpeg)
Συμμετείχαν 13 αθλητές των κατηγοριών παίδων, εφήβων, νέων ιππέων και ενηλίκων.
Θα ακολούθησαν αλλά τρία σεμινάρια με την ίδια προπονήτρια μέσα στη χρονια τον Απρίλιο, τον Αύγουστο και το Νοέμβριο!![](/images/inge5_24.jpeg)
![](/images/inge5_24.jpeg)